ORIGINAL

Ігровий автомат Book of Ra

Грати
ГОЛОВНА ІНФОРМАЦІЯ
Назви автомата: Book of Ra
Виробник: Novomatic
RTP: 96%
Волатильність: Середня
Рік випуску: 2005
Автоматична гра: Є
Множина: Ні
Gameplay
Кількість барабанів: 5
Кількість ліній виплат: 9
Максимальна виплата за спин: 500х
Wild: Є
Scatter: Є
Бонусна гра: Ні
Free Spins: Є

Ігровий автомат Книжки - так його називають російськомовні користувачі, є справжньою легендою. Вийшов слот Book of Ra від Новоматик ще 2005 року. Незважаючи на величезну конкуренцію, цей слот завжди займає передові позиції в рейтингу топових апаратів Вулкан Оригінал . Це відбувається завдяки легким правилам, ефектному оформленню, наявності оригінальної механіки "Бук оф Ра".

Тематика автомата обертається навколо полювання за артефактом у Стародавньому Єгипті. Туди вирушає молодий археолог, на якого чекає маса пригод і знайомство з єгипетськими богами, символами, традиціями.

✅ Основні характеристики слота Book of Ra

Ігровий автомат, власне, є одним із перших у лінійці слотів з анімацією, запропонованої компанії Novomatic. Його дизайн - яскравий, що запам'ятовується, виконаний у давньоєгипетському ключі.

Бекграунд Book of Ra візуалізований у вигляді вогняних пісків єгипетської пустелі. Підкладка барабанів – темна; угорі розміщується ефектний логотип. У ході онлайн сесії гравець відзначить наявність звукового супроводу, що посилює тематику. Під час створення виграшних поєднань підсвічуються лінії, що дуже зручно.

Бонуси - механіка "Бук оф Ра", наявність багатофункціональної піктограми, серія фриспінів з розкидом, що розтягується, міні-гра на шанси.

✅ Розмір ставки, RTP слота Бук оф Ра

Ігрові автомати Книжки пропонується активувати безкоштовно на умовні монети. Тренуватися можна протягом багато часу. Якщо фан-кредити закінчилися, достатньо перезавантажити сторінку з автоматом. Переваги платної та безкоштовної сесії представлені у таблиці, що розміщені нижче.

За платної гри на автоматі Книга Ра варто зробити ставки в діапазоні 1-100 ігрових кредитів. Призовий потенціал слота – x5000. Показник РТП слота Книжки наближається до 96%. Ступінь дисперсії – середня, що дозволяє досить часто створювати виграшні призові послідовності.

✅ Правила та геймплей Book of Ra

Починати грати в Книжки необхідно з вибору непарної кількості активних ліній. Можна відразу виставити максимальну ставку. За бажання визначитися з іншим значенням, необхідно робити ставки в діапазоні від 1 до 100 кредитів. Наступний крок – натискання на кнопку ручних або автоматичних спинів.

Головна мета – створювати призові послідовності. Вони формуються з однакових піктограм, розміщених зліва направо, безперервно. Виграшний ланцюг символів завжди примикає до барабана під номером один. Якщо гравцеві вдалося створити виграшне поєднання, то можна за бажанням відкрити гру на шанси.

На додатковому полі, перевернута крапом верх, лежить гральна карта. Гравцеві дається 5 шансів для вгадування її кольору – червоний або чорний. За правильної відповіді геймер отримує подвоєний приз, помилка залишає гравця без виплати за спин.

Символьний ряд автомата Book of Ra включає наступні елементи:

  • археолог – найбільш цінна піктограма. Впіймавши 5 портретів на діючій лінії, гравець отримає головний приз слота;
  • менш цінні: маска фараона, загадковий скарабей, статуя Ісіди;
  • найдешевші: карткові номінали "Десятка - Туз".

Книга одночасно виконує функції Джокера та розкиду. Як Wild, вона доповнює виграшне поєднання шляхом заміни найпростіших елементів.

Як розкид з'являється на рандомних осередках ігрового поля. При формуванні самостійних комбінацій із магічних скрижалей можна отримати 18 – 800 монет. Якщо за підсумками спина з'явилося 3+ книг, то буде активовано 10 обертів за рахунок казино. Перед цим, шляхом перегортання сторінок, виділяється знак, що згодом розтягується, приносячи ще більше призів.

✅ Плюси грального автомата Book of Ra

Знаменита гра Книжки відзначаються такими перевагами:

  • улюблена гравцями тематика
  • ефектний дизайн з анімацією,
  • механіка Book of Ra,
  • багатофункціональний знак,
  • фріспіни з додатковими можливостями,
  • міні-гра на шанси.