ORIGINAL

Ігровий автомат Columbus

Грати
ГОЛОВНА ІНФОРМАЦІЯ
Назви автомата: Columbus
Виробник: Novomatic
RTP: 97%
Волатильність: Середня
Рік випуску: 2005
Автоматична гра: Є
Множина: Ні
Gameplay
Кількість барабанів: 5
Кількість ліній виплат: 10
Максимальна виплата за спин: 500х
Wild: Є
Scatter: Є
Бонусна гра: Ні
Free Spins: Є

Одним з найпопулярніших автоматів, що належать до серії Gaminator від Novomatic, є Колумбус. Це слот, який, незважаючи на довгий час існування, не втрачає своєї актуальності у казино Вулкан Оригінал . Його тематика присвячена історичній події першорядної важливості – відкриття Америки.

Не всі знають, що спочатку Христофор Колумб під протекцією королеви Іспанії збирався вести свою флотилію до Індії. Метою було отримання прянощів та згоди на постійні поставки. Для спорядження флотилії, згідно з легендою, Королева Ізабелла навіть продала діамантове намисто. Цей момент знайшов відображення у символьному ряду автомата: розкішне намисто там є.

Однак Колумб причалив до берегів Америки, відкривши абсолютно новий виток історії. Ігровий автомат Columbus дозволить відчути причетність до цієї пригоди.

✅ Основні характеристики слота Columbus

Для успішної гри на автоматі Columbus слід ознайомитись з його технічними параметрами. Детальна інформація представлена ​​у таблиці, розміщеній нижче.

Стилістика дизайну ігрового автомата реалістична та актуальна, незважаючи на більш ніж 10 років, що минули з моменту випуску. На задньому плані представлені береги незвіданої Америки. Базові кольори інтерфейсу – відтінки блакитного, синього. Фон барабанів Columbus – світлий, на ньому яскраво виділяються ігрові символи.

Особливу увагу слід привернути до себе стилізацію символіки. Навіть карткові номінали виконані, як середньовічні літери. Є анімаційні ефекти, а мелодія, що супроводжує ігровий процес, ненав'язлива і приємна. Якщо геймеру вдалося сформулювати виграшну послідовність, ця лінія буде підсвічена.

Бонуси – спеціальна символіка: вайлд та скаттер, вільні обертання з додатковою опцією, раунд на шанси.

✅ Розмір ставки, RTP слота Columbus

Геймеру-новачкові рекомендується гральні автомати Колумб грати безкоштовно в демонстраційній версії. Це дозволить вивчити піктограми, коефіцієнти, особливості основного та бонусного режиму, ігри на шанси.

За бажання грати на реальні гроші варто зробити ставку в градації 1-100 кредитів. Максимальний приз ігрового апарату Columbus – x5000. Заявлений показник віддачі – 97.51%. Слот Колумбус відрізняється невисоким ступенем дисперсії, що говорить про часте випадання результативних послідовностей.

Можливості Гра на фан-кредити Гра на гроші
Створення облікового запису ні так
Вчинення депозиту ні так
Запуск бонусного режиму доступний доступний
Активація ризик-ігри доступна доступна
Виграші умовні справжні

✅ Правила та геймплей Columbus

Гравцеві потрібно призначити кількість діючих ліній (будь-яке непарне), зробити ставки навіть при намірі в Колумб грати безкоштовно. Потім необхідно запустити ручні та автоматичні обертання. Можна одразу ж грати з максимальною ставкою. Головна мета – створювати призові поєднання з ідентичних елементів, розміщених зліва направо, безперервно.

Wild гральний автомат - Христофор Колумб. Він доповнює виграшні сполучення, замінюючи прості елементи.

Скаттер ігрового апарату – судно мореплавця. З'являється на рандомних позиціях автомата. Якщо вдалося зібрати 3+ розкиди, геймер запускає 10 фриспінів. У цей період діє спеціальний Джокер, який також має вигляд корабля, але вже пливе на тлі західних променів.

Під час формування виграшної комбінації геймер зможе активувати раунд на подвоєння. Його завдання просте: гравцю необхідно вгадати, червона або чорна гральна карта лежить перед ним "сорочкою" нагору. Правильна відповідь множить нагороду за останнє обертання, неправильна – повністю обнуляє результат.

✅ Плюси грального автомата Columbus

Ігрові автомати Колумбус користується популярністю серед гравців різних категорій, завдяки

  • граничної реалістичності,
  • цікавого сюжету,
  • лаконічному геймплею,
  • наявності символів з особливими можливостями,
  • брнусному режиму: 10 фриспінів з додатковим Джокером,
  • наявності гри на шанси.