ORIGINAL

Ігровий автомат Garage

Грати
ГОЛОВНА ІНФОРМАЦІЯ
Назви автомата: Garage
Виробник: Igrosoft
RTP: 96%
Волатильність: Середня
Рік випуску: 2005
Автоматична гра: Є
Множина: Ні
Gameplay
Кількість барабанів: 5
Кількість ліній виплат: 9
Максимальна виплата за спин: 5000х
Wild: Є
Scatter: Є
Бонусна гра: Є
Free Spins: Ні

Ігрові автомати Garage від компанії Ігрософт якнайкраще сприймаються слов'янськими гравцями через відповідність менталітету. Ігровий автомат Гараж не є винятком. Його тематика ознайомить гравця казино Оригінал Вулкан із відпочинком у гаражі та мрією про крутий автомобіль.

Розслабляється подібним чином звичайний чоловік, що любить попити пивка і викурити цигарку. Незважаючи на тривалий період існування цього слота в колекції компанії, автомати Гараж все також сприймаються з добрим гумором та посмішкою.

✅ Основні характеристики слота Garage

Найкращі Гаражі ігрові автомати відрізняються приємним дизайном мультфільму. Задній план візуалізований у вигляді інтер'єру гаража, де хаотично розставлений інструмент, каністри із бензином. Безпосередній герой автомата, що випирає чоловік, відпочиває в гаражі поруч із рудим котом. Підкладка барабанів виконана у блакитному кольорі. Реалістичні символи ефектно контрастують на цьому тлі. По обидва боки ігрової сітки є нумерація кольору, що дозволяє орієнтуватися при формуванні виграшних послідовностей. Музика позитивного характеру піднімає настрій.

Бонуси - спеціальні символи, двосторонній залік комбінацій, два бонусні режими, гра на шанси, функція "супер-ключ".

✅ Розмір ставки, RTP слота Garage

Запускати ігрові автомати Гараж можна у демонстраційній версії без реальних ставок. Якщо грати в Гараж безкоштовно, легко вивчити схеми побудови призових комбінацій, правила основного та бонусного режимів, символи, коефіцієнти.

За бажання грати в Гараж на гроші потрібно ставити на лінію від 1 до 25 монет. Призовий потенціал автомата – x5000. Показник віддачі наближено до 97%. Переваги сесії у платному та безкоштовному режимі гравець оцінить, вивчивши таблицю.

Можливості Гра на фан-кредити Гра на гроші
Створення облікового запису ні так
Вчинення депозиту ні так
Запуск бонусного режиму доступний доступний
Активація ризик-ігри доступна доступна
Виграші умовні справжні

✅ Правила та геймплей Garage

У нижній частині автомата розміщено геймплей з ігровими індикаторами. Вони призначені для відстеження параметрів сесії. Гра починається з виставлення будь-якої непарної кількості ліній. Після цього геймер призначає ставку та активує ручні або автоматичні обертання. Головне завдання гри Гараж – формувати виграшні поєднання з ідентичних символів. Примикати вони можуть як барабану номер один, так і барабану номер 5.;

На позиціях Garage змінюються вогнегасники, акумулятори, машинне масло, свічки запалювання та домкрати та інші інструменти. Найбільш цінний знак – ігровий логотип. Дикий – ключ запалення. Він доповнює виграшні комбінації шляхом заміни рядових знаків.

В алгоритмах є 2 бонусні символи. Кожен із них відповідає за запуск свого призового раунду. Один з них - "Ящики": геймер запускає гру, збираючи 3+ дерев'яні коробки. Завдання: інтуїтивно вибирати ящики, відкриваючи їх та збираючи корисний у ремонті автомобіля інструмент. Раунд буде завершено, коли поліцейський з'явиться із коробки.

Друга міні-гра – "Замки". Відкривається вона, якщо зрештою спина випадає 3+ замка. Геймеру потрібно відкрити гараж. До п'яти замків підходять два ключі, з яких гравець обирає єдиний. Під час основного режиму можна отримати бонусний ключ, збираючи піктограми із замками. Процес накопичення відображається на спеціальній шкалі.

Після формування будь-якої виграшної комбінації, геймер може запустити ризиковану гру. Мета - витягнути більшу карту, ніж у віртуального круп'я. Правильний вибір принесе подвоєння нагороди, неправильний – анулює досягнутий результат.

✅ Плюси грального автомату Garage

Легендарні гральні автомати Гаражі відрізняються такими перевагами:

  • Гуморний та позитивний сюжет: Гараж – гра цікава;
  • спеціальна символіка,
  • наявність 2 різнопланових бонусних режимів,
  • можливість отримати супер-ключ;
  • міні-гра на шанси,
  • двосторонній принцип заліку виграшних поєднань.