ORIGINAL

Ігровий автомат Gonzo's Quest

Грати
ГОЛОВНА ІНФОРМАЦІЯ
Назви автомата: Gonzo's Quest
Виробник: NetEnt
RTP: 96%
Волатильність: Висока
Рік випуску: 2011
Автоматична гра: Є
Множина: Є
Gameplay
Кількість барабанів: 5
Кількість ліній виплат: 20
Максимальна виплата за спин: 2500х
Wild: Є
Scatter: Є
Бонусна гра: Ні
Free Spins: Є

Історія про скарби Ельдорадо стала основою грального автомата Gonzo's Quest. Його розробив та представив на ринку гемблінгу провайдер NetEnt у листопаді 2013 року. Сучасний дизайн створює атмосферу захоплюючої пригоди. На екрані присутні руїни стародавнього міста з тотемами та загадковими малюнками на камінні. У ігрового поля знаходиться конкістадор, готовий допомогти у пошуку скарбів. Деталізований дизайн, анімація та грамотно підібраний музичний супровід створюють для гравців казино Вулкан Оригінал реалістичну картину подій.

✅ Основні характеристики слота Gonzo's Quest

Ігровий майданчик слота складається з 5-ти барабанів. Призові комбінації вишиковуються на 20 лініях. Їхні номери вказані за межами поля. У складі виграшного поєднання може бути від 3 до 5 однакових знаків. В ігровому автоматі застосовуються бонусні опції: Avalanche, множники, безкоштовні обертання.

Для налаштування параметрів гри та виконання ключових дій використовується набір функціональних клавіш. У центрі панелі знаходиться кнопка запуску барабанів. Щоб не привести їх у дію вручну, можна скористатися функцією гри. Окремо знаходяться клавіші вибору ставки.

✅ Розмір ставки, RTP слота Gonzo's Quest

В ігровому автоматі кількість ліній не змінюється. Регулюється розмір ставки. У раунді на кін можна поставити від 20 до 100 кредитів. Суму допускається міняти на будь-якій спині. Вона може збільшуватися або знижуватися, не виходячи за встановлені рамки. Коефіцієнт повернення коштів – 96%.

Вибрати оптимальну ставку гри, яка допоможе заробити бажану суму, допоможе демоверсія. Грати безкоштовно можна з ПК та мобільних пристроїв. Для ставок застосовуватимуться умовні кредити. У тренувальному режимі діють встановлені провайдером правила.

✅ Правила та геймплей Gonzo's Quest

В ігровому автоматі Гонзо Квест у побудові призових комбінацій беруть участь тематичні символи. Позиції на барабанах займають кам'яні плитки із зображенням тотемних тварин та масок. Виграші нараховуються за встановленими коефіцієнтами. Якщо випадає зібрати відразу кілька оплачуваних комбінацій, виплати підсумовуються. Після нарахування винагороди всі символи забираються з ігрового поля. На початку раунду видається новий набір знаків.

Бонусні особливості ігрового автомата:

 • Функція лавини. Спрацьовує після кожної призової комбінації. Символи з її складу зникають із барабанів. Ті, що залишилися, зміщуються до нижнього краю. Потім видаються нові символи, що заповнюють вільні осередки. При отриманні виграшу дія опції триває.
 • Численні. Шкала із коефіцієнтами знаходиться над барабанами. Функція діє одночасно з Avalanche. Виграші множаться. Показник підвищується з кожною послідовною лавиною.
 • Раунд Free Falls - запускається з появою 3 і більше скаттерів. Надається 10 фриспінів із збільшеними коефіцієнтами множення.
 • Дикий знак – замінює звичайні символи, допомагаючи збирати призові комбінації. Самостійно вайлд не оплачується.

✅ Плюси ігрового автомата Gonzo's Quest

Відеослот Gonzo's Quest добре відомий на ринку віртуальних розваг. Чинниками його популярності стали:

 • Сюжет про пошук скарбів
 • Сучасна реалістична графіка
 • Функція каскадних виграшів
 • Раунд із безкоштовними обертаннями
 • Шкала множників
 • Спеціальні символи
 • Зрозумілі правила гри
 • Наявність платної та демоверсії
 • Можливість грати з мобільних пристроїв